П`ятниця, 03-05-2024, 14:54:28

Опорний заклад "Лопатинська ОЗСШ"

Яка Ваша шкільна посада?

Головна » 2018 » Вересень » 10 » Святкова лінійка "1 вересня"
Святкова лінійка "1 вересня"

Всім привііііт!!! Ось і закінчилися теплі і веселі дні літніх канікул та яскравих моментів... Думаю. що всі їх провели весело, захоплююче, а головне з користю. Попереду, насамперед навчання, багато плідних буднів і нових досягнень. Але й багато нових позитивних моментів, адже ШКОЛА - це, мабуть, найкращий період в нашому житті.

Ми всі скучилися за своїми друзями-однокласниками, вчителями, а деякі учні цього року побачили нові обличчя в своєму класі, адже цього року до наших 10 класів добавилося 10 новачків! Всі прийшли на святкову лінійку з квітами, усмішками і великим натхненням на майбутній навчальний рік. Особливо щасливими і радісними на святі були наші дорогі першокласники, такі серйозні і водночас смішні=) Їх святково привітали наші випускники. Багато учнів на святі отримали похвальні грамоти, за відмінно закінчений минулий навчальний рік. Після того, як пролунав "перший дзвінок" всі розійшлися по класах на довгоочікуваний ПЕРШИЙ Урок=)

Але деякі учні вирішили креативніше виступити з темою миру і зробили це у формі флешмобу. А саме: 11, 10-А, 9-Б і 6-Б класи. В програмі були: веселий танець від старших дівчат, малюнок на асфальті, виставка виробів з пластиліну та природних матеріалів від учнів 6-Б класу. Завершили це свято, "вінком миру" між всіма учасниками, але ще до нього приєдналися наші маленькі першачки. Всім дуже сподобалося, було класно і весело!

Дуже дякуємо всім організаторам і учасникам нашого свята! Ми всі великі молодці! З Днем Знань, дорогі учні! =)
Бажаємо успіхів і терпіння в новому навчальному році!

Категорія: Новини школи | Переглядів: 220 | Додав: anastasianem24 | Теги: Свято, мир, школа, День знань, наші учні молодці
«  Вересень 2018  »

Лопатинська ЗСШ © 2024