П`ятниця, 03-05-2024, 06:44:09

Опорний заклад "Лопатинська ОЗСШ"

Яка Ваша шкільна посада?

Користувачів: 0

Головна » 2018 » Квітень » 2 » Вітаємо Вас на офіційному сайті загальноосвітньої середньої школи селища Лопатин
12:55:00

Всі ми почали шлях звідси - від першої сходинки і до останньої пісні на випускному. Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з рідною школою. У будь-якому куточку світу ви можете побачити, що відбувається в рідній школі, ознайомитися із життям школи (останні новини, реформи, зміни, події), дізнатися про педагогічний колектив, про учнів, що тут навчаються і навчалися і згадати, якими коридорами ви бігали в дитинстві!

Школа ставить своїм завданням створення умов для всебічного розвитку людини, її інтелекту, волі, емоції, мотивів, нахилів, здібностей, що забезпечить можливість випускнику школи посісти в житті суспільства гідне місце відповідно до отримання знань.

Виходячи з основних напрямків розвитку освіти, серед яких пріоритетними є формування національних загальнолюдських цінностей, постійне підвищення якості освіти, оновлення змісту та форм освіти, її особистісна орієнтація, педагогічний колектив працює над проблемою: «Формування загальнолюдських моральних норм через впровадження нових технологій навчання й виховання та гуманізацію навчально-виховного процесу».

Ми завжди готові до співпраці з усіма, хто не байдужий до проблем розвитку освіти.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 146 | Додав: lopatyn-school | Теги: Лопатин, школа
«  Квітень 2018  »

Лопатинська ЗСШ © 2024