Понеділок, 06-05-2024, 02:45:30

Опорний заклад "Лопатинська ОЗСШ"

Яка Ваша шкільна посада?

Головна » Новини школи
Напевно кожен з нас знає, що пожежа це велика небезпека! Особливо у цей час, адже зараз є дуже багато сухого сміття і органічних решток, що легко займаються. Зокрема, є багато випадків пожеж у лісах, а також і в людних місцях. В зв'язку з цією інформацію, в нашій школі 23 квітня проводилося відпрацювання плану евакуації в випадку пожежі, на якому була присутня пожежна служба і рятувальники. Наші учні справились із цим завданням без паніки і вклалися в потрібний час.
Ми молодці, так тримати!!!
Краще 10 разів потреніруватися, аніж 1 раз це відчути на собі...
Категорія: Новини школи | Переглядів: 270 | Додав: anastasianem24 | Дата: 26-04-2018 | Коментарі (0)

Напевно кожен з нас любить чистоту і порядок навколо себе, а особливо на вулиці чи на природі. Адже сміття забруднює не тільки довкілля, а й наше здоров'я! А свіже і чисте повітря в класний сонячний день це взагалі розкіш, перебувати на якій дуже корисно для здоров'я та весело для душі!

Наші учні дуже працьовиті і активні, тому недавно на території нашої школи відбулася толока (прибирання місцевості), в якій взяли участь учні 5-11 класів. Кожен клас плідно попрацював на визначеній для нього території. День вийшов веселим і цікавим, було зроблено багато фотографій, а після цього всі втомлені, але задоволені поверталися додому.

Ми молодці!!!

Категорія: Новини школи | Переглядів: 258 | Додав: anastasianem24 | Дата: 17-04-2018 | Коментарі (0)

Христос Воскрес! Недавно ми святкували світле і радісне свято Пасхи. Свято Пасхи - це атрибут родинного щастя і благополуччя, адже приносить багато позитивних емоцій у сім'ю.

Наші учні вирішили відсвяткувати це свято і у школі. Ми влаштували Пасхальний фестиваль " Великодній кошик шкільної родини", де кожний клас окремо представляв виставку своїх робіт. А саме: Великодніх кошиків, вишитих рушничків, малюнків, святкових листівок, різнобарвних писанок та інших творчих виробів.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 281 | Додав: anastasianem24 | Дата: 12-04-2018 | Коментарі (0)

Всі ми почали шлях звідси - від першої сходинки і до останньої пісні на випускному. Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з рідною школою. У будь-якому куточку світу ви можете побачити, що відбувається в рідній школі, ознайомитися із життям школи (останні новини, реформи, зміни, події), дізнатися про педагогічний колектив, про учнів, що тут навчаються і навчалися і згадати, якими коридорами ви бігали в дитинстві!

Категорія: Новини школи | Переглядів: 147 | Додав: lopatyn-school | Дата: 02-04-2018

« 1 2 3 4
«  Травень 2024  »